Zobacz temat
RC Płock :: Sprawy bieżące :: Umawiamy sie na latanie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Ktoś chętny zrobić pokaz?
Draconnor
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 15.10.2014 23:14
modelarz


Postów: 5
Data rejestracji: 18.08.14

Trochę późno mi się przypomniało o istnieniu tego forum przyznaję ale sprawa nie jest jakoś mocno skomplikowana.

Za 1,5 tygodnia organizuję coś takiego - http://elgacon.pl/ - i na potrzeby owej imprezy wynajmujemy kawał szkoły włącznie z salą gimnastyczną. Jako, że spodziewamy się 400+ uczestników a w sali mamy kilka wolnych okienek mam pytanie do was - czy byłby ktoś chętny zrobić pokaz/promocję waszego hobby?

Niecała godzinka prezentacji jakiegoś modelu czy dwóch z opowiedzeniem na czym polega takie modelarstwo i z czym mniej lub bardziej się wiąże... w zamian oferuję wejściówkę i pewnie niemałe grono zainteresowanych, którzy być może wkręciliby się w takie hobby.
Oczywiście gdyby była chęć/opcja zrobienia jakiś mini zawodów czy czegoś to też dałoby się dogadać pewnie.


Jedyny problem to to, że potrzebuję stosunkowo szybkiej deklaracji niestety bo program imprezy musi być zamknięty w nadchodzący weekend już.

pozdrawiam
 
SlavikS
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16.10.2014 11:12
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

Witaj,
Dzięki za propozycję, ale osobiście jakoś nie mam przekonania, że modelarstwo wpisuje się w formułę i zainteresowania uczestników organizowanego przez Ciebie wydarzenia.
Sławek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
Draconnor
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16.10.2014 20:40
modelarz


Postów: 5
Data rejestracji: 18.08.14

Czy w formułę to by się okazało ale w zainteresowania czy jak kto woli predyspozycje - jak najbardziej. Z czterech setek nieźle wykształconych (teraz lub w przyszłości) ludzi lubiących dłubać przy efektownych choć niekoniecznie tanich rzeczach - przypuszczam, że część mogłaby się modelarstwem jak najbardziej zainteresować.Oczywiście takim poważnym, bo prostym sklejaniem czy malowaniem znaczna cześć i tak się kiedyś zajmowała.

Zdaję sobie sprawę, że pierwsze skojarzenie to banda szalonych humanistów, czy o zgrozo dzieciarnia ale przynajmniej połowa z uczestników ma lub wkrótce dorobi się przynajmniej inżyniera Wink
 
SlavikS
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17.10.2014 07:40
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

Draconnor napisał/a:
Zdaję sobie sprawę, że pierwsze skojarzenie to banda szalonych humanistów, czy o zgrozo dzieciarnia


Przez myśl mi to nie przeszło. Przejrzałem stronę wydarzenia i stwierdziłem, może błędnie, że to spotkanie ludzi, których interesuje fantastyka. Z lotnictwem czy modelarstwem te zainteresowania nie mają żadnego związku, stąd moja odpowiedź. Zgodzę się, że pewnie niektórych uczestników mogło by to zainteresować, ale nasza grupa skupia się na organizacji i udziale w imprezach kojarzonych z lotnictwem. Na tę chwilę nie mam koncepcji jak miałby wyglądać nasz udział w takiej imprezie. Pokazu dynamicznego na sali nie zrobimy. Jedyne co można pokazać to modele statycznie. Nie widzę entuzjazmu u członków grupy - nikt nie rozwinął wątku i nie zadeklarował chęci udziału, więc raczej tego nie zrobimy.
Sławek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
Draconnor
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17.10.2014 21:06
modelarz


Postów: 5
Data rejestracji: 18.08.14

Brakiem entuzjazmu faktycznie mnie przekonujesz bo w kwestii możliwości pokazowych na sali to przyznaję nie mam orientacji zupełnie w kwestii tego jakie spektrum modeli macie - pomijając avatary użytkowników tak naprawdę.

Co do tego jak się ma fantastyka do modelarstwa to wiem tylko, że gdybym 15 lat temu wiedział do kogo się zwrócić i jak zabrać za takie hobby to jest szansa, że dziś miałbym przynajmniej dwie maszyny zamiast stosów pomalowanych miniaturek Wink

Obecnie czasu i zajęć mam niestety tyle, że co najwyżej mogę się zastanawiać nad gotowym dronem niestety.

W każdym razie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam mogąc już tylko zaprosić na imprezę zapewniając, że przekrój uczestników i atrakcji będzie całkiem spory.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak zrobić dym? Technika w samolotach RC 7 09.07.2018 13:26
Czyżby ktoś spadł ?? Zdjęcia i filmy 5 14.05.2017 12:13
Pokaz walki 26.05.13 Zawody, ustawki 13 27.05.2013 07:08
Typhoon 3D, ktoś zna?? Inne 1 29.09.2011 21:40
Spotkanie-pokaz modeli Galeria MOSTY 26-03-2011 Samochody RC 6 20.03.2011 23:33
statystyka