Zobacz temat
RC P³ock :: Wie¶ci z kraju i zagranicy :: Modelarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 go¶æ(ci)
 Drukuj temat
ciekawa oferta????????
private9
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 07.07.2008 21:30
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Witam, co myslicie,????

http://www.revoc.eu/

Najlepsze s± pokrowce na skrzyd³a.
Edytowane przez misiek dnia 17.07.2008 23:37
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
stawoj
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 07.07.2008 22:14
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

pokrowce na apki jakies takie pedalskie Smile
 
private9
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 07.07.2008 22:23
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Tzn kolor pedalski czy kszta³t????
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
stawoj
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 16.07.2008 23:04
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Witam Panie Zbyszku Smile
Widzê ¿e dba Pan o dobro swojej marki. S³owo "pedalskie" raczej nasunê³o mi siê z formy reklamy któr± Pan ju¿ chyba usun±³. Chodzi mi o te zdjêcie tego Pana trzymaj±cego pokrowiec z ty³u na ramieniu Smile, a ¿e jestem uczulony na tê "przypad³o¶æ" nie których Panów wiêc wszystko kojarzê z jednym Smile. Dziêkuje za "propozycjê" Smile i zamówiê sobie u Pana taki pokrowiec ale proszê o odpowied¼ w jaki sposób chroni ten pokrowiec aparaturê przed upadkiem np.: z 1 m prosto na dr±¿ki.
Bo w mojej skrzyneczce na pewno siê nic nie stanie. Je¿eli pokrowiec bêdzie ok na pewno go uczciwie z chwalê. Interesuje mnie do DX 7 czarno czerwona z napisem DX 7 i Wojciech Stasiak i cena.
Edytowane przez stawoj dnia 16.07.2008 23:12
 
artplo
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17.07.2008 07:30
Awatar

modelarz


Postów: 380
Data rejestracji: 18.05.08

Ale macie uklady Smile
Wystarczy slowo " pedalskie" i juz pokrowiec jedzie ........:lol:

Co do pokrowcow , wygladaja solidnie
Ale martwi mnie jedna rzecz.....
Pokrowiec nie jest konstrukcja sztywna , material opiera sie na drazkach i przelacznikach
Raczej ma chyba chronic przed warunkami atmosferycznymi niz przed uszkodzeniem mechanicznym
Ogolnie gratuluje pomyslu tworcom pokrowca
Moze i bym sie skusil , ale DX6i jest obecnie w produkcji:smilewinkgrin:
 
stawoj
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17.07.2008 09:44
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Panie Zbyszku ---- zamówi³em
 
private9
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 21.07.2008 10:57
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Pokrowce dotar³y, Wojta pokrowca nie otwiera³em. Moj jest solidnie wykonany, ³adnie uszyty i z dobrych materia³ów. Jest tylko jeden problem, Antena kótra jest na zewn±trz, ³atwo j± mo¿na z³amaæ.
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
SlavikS
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 21.07.2008 11:48
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

W³a¶nie,
Mo¿e kolega z Revoc'a nam napisze jaka idea przy¶wieca³a projektantom pokrowca ¿eby antenê zostawiæ na zewn±trz. To trochê bez sensu bo z nadajnika w pokrowcu nie da siê korzystaæ. My¶lê, ¿e nastêpna wersja powinna chroniæ równie¿ antenkê. Jak bêdzie taka wersja do DX6i to i ja sobie zamówiê :yes:
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
artplo
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21.07.2008 16:07
Awatar

modelarz


Postów: 380
Data rejestracji: 18.05.08

hmmm....
To po co ten pokrowiec ?
To ma sluzyc do ochrony a nie zeby ladnie dyndal przy tylku:lol:
Idea popkrowca do apki. 2.4 Ghz w tym wykonaniu mija sie z celem
Co innego 35Mhz
 
SlavikS
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 21.07.2008 19:10
Awatar

Administrator


Postów: 2230
Data rejestracji: 20.05.08

pokrowiec nie musi byæ taki wysoki Smile
Antenka siê "³amie" i przekrêca na bok - wystarczy wiêc wymiar do przegubu. W DX6i to jest 7 cm. Po przekrêceniu na bok antena nie wystaje poza obrys nadajnika, wiêc wystarczy ¿eby pokrowiec by³ trochê wy¿szy i tej samej szeroko¶ci.

P.S. Jakby co mogê dok³adnie zwymiarowaæ moj± DX6i Smile
Edytowane przez SlavikS dnia 21.07.2008 19:13
S³awek
------------------------
DX6i - 2.4GHz
EXTRA 330S, Moth Minor 1:8, P-51D (Micro), Moth Minor 1:5, Klemm KL-35D
Combat ESA: MIG-3, KI-61, Fokker DVII, Ki-94, P-51
Na warsztacie: Moth Minor 1:4
 
stawoj
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 21.07.2008 21:47
modelarz


Postów: 1361
Data rejestracji: 18.05.08

Witam
Mo¿e ja jeszcze dodam parê s³ów od siebie.
1. Wnêtrze wykoñczono bardzo miêciutkim materia³em, który faktycznie ochroni przed porysowaniem. A na zewn±trz bardzo solidny materia³ , nie siepi±cy siê i zaci±gaj±cy. Materia³y dobrali¶cie idealnie.
2. Wymiarowo idealnie pasuje pod DX7 i spokojnie mogê wk³adaæ aparaturê do skrzynki, bo do tej pory przykrywa³em j± rêcznikiem by siê nie porysowa³a. Mi akurat nie przeszkadza ¿e antena wystaje bo i tak bêdê j± wozi³ w skrzynce a nie nosi³ na pasku . Pomimo przykrywania rêcznikiem i tak bardzo mi siê kurzy³a a chyba taki pokrowiec j± przed tym zabezpieczy.
3. Kieszonki na klapkach z przodu s± ca³kowicie za ma³e by co kolwiek w³o¿yæ z akcesori modelarskich. Je¶li chcia³by kto¶ przenosiæ pakiety jak to jest napisane na stronie producenta to po paru metrach na pewno by powypada³y. Panowie te kieszonki to nadaj± siê na prezerwatywy. Je¿eli chcecie by wraz z tym pokrowcem co¶ przenosiæ np.: pakiety to kieszonka powinna mieæ tak± szeroko¶æ jak± ma ale przynajmniej 17 cm d³uga. Fajn± rzecz± by³o by zrobienie jeszcze kieszonki na plecach na ca³ej szeroko¶ci zamykanej na suwak a uchwyt przenie¶ na górê.
4. Smycz dosta³em uszkodzon± !!(ponizej zdjêcia)Zak³adka by³a minimalma i normalne ¿e wysz³o. Szyjcie raczej po ¶rodku jakis potrójny szef a nie zaraz przy klamerce jedn± niteczk±. Raczej chcia³bym miec pewno¶c ¿e mi aparatura nagle nie odpanie od r±k Smile
To samo z uchwytami na pasek, przeciez moment to sie odpruje.
Smycz. Panowie za krótka !!!. Mam 190 cm wzrostu i nijak nie jestem wstanie lataæ na tak wysoko zawieszonej aparaturze , mimo ze rozsun±³em j± na max. Przynajmniej po maksymalnym roz³o¿eniu jeszcze 10 cm !! albo z 12. Za to DU¯ plus za odpowiednie roz³o¿enie tasiemki która po za³o¿eniu na szyjê nie przekrêca uchwytu do aparatury.
5. Gdyby ten pokrowiec powiêkszony by³by o te 7 lub 8 cm z mo¿liwo¶ci± schowania antenki i poprawieniem tych kieszonek no i tego szycia, wysz³o by co¶ naprawdê praktycznego. I chyba nie starajcie sie robiæ czego¶ co zabezpieczy przed upadkami bo wyjdzie wielkie monstrum i trudne w przenoszeniu . Swoj± rolê chyba spe³nia bo i tak wiêkszo¶æ rzeczy jak narzêdzia, zapasowe ¶mig³a i inne pierdo³y trzema nosiæ w walizeczce a do krótkiego przemieszczania siê z zapasowym pakietem idealnie wystarczy taki pokrowiec.
6. Zamówi³em z napisem "Wojciech Stasiak " przysz³o bez a bardzo mi na tym zale¿a³o.

To Pana s³owa z tego postu:
Po prostu jeste¶my pewni za nasz± jako¶ oferowanych wyrobów

Tak jak piszesz - pokrowce s± solidne - zreszt± bêdziesz móg³ nied³ugo je oceniæ osobi¶cie


Tego wam ¿yczê bo pomys³ jest fajny ale narazie musicie sporo poprawiæ Smile

womacomp.republika.pl/foto/dx7/1.jpg

womacomp.republika.pl/foto/dx7/2.jpg

womacomp.republika.pl/foto/dx7/3.jpg

womacomp.republika.pl/foto/dx7/4.jpg
Edytowane przez stawoj dnia 22.07.2008 00:16
 
private9
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 21.07.2008 22:28
Awatar

modelarz


Postów: 948
Data rejestracji: 18.05.08

Wojtek a nie wiesz po co w spodniach s± malutkie doszyte kieszonki???? Mo¿e na lotnisku siê trafi jaka¶ spragniona lotów nie koniecznie z modelem, wiêc to chyba wymiar kieszkonki s³uszny na sprzêt, to taka kondonierka.
My heli blog: http://rcheliplock.blogspot.com//
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ciekawa wysy³ka pakietów z Hobby City Zakupy, zakupy 1 19.10.2010 08:17
Nowa oferta w HC Zakupy, zakupy 5 24.06.2010 08:03
statystyka